Casa Calendula - Paramita Bom
| Wifi Wi-Fi | Úszómedence Kültéri úszómedence | Légkondicionálás |
| Háziállat megengedett Háziállat engedélyezett |
Staying at Casa Calendula - Paramita Bom Paraty, guests can easily reach the Toboggan Waterfall and Tarzan Pit, located nearly a 25-minute walk away.
The Pedra Branca Waterfall can be found within a 3-km distance of the Paraty villa, and the Royal Road is approximately 3.1 km away.
Casa Calendula - Paramita Bom includes a bathroom with a separate toilet and a shower. Towels are included to enhance your comfort.
The kitchen amenities at the Paraty accommodation feature tea and coffee making equipment, provided in a dining area. Restaurante Poco do Tarzan is located within 25 minutes' walk of the Paraty lodge and offers a wide choice of Brazilian dishes. The property is also within reach of Penha - Paraty bus station. The Paraty property caters to guests with a beautiful private garden fitted with a balcony.
Hotel felszereltsége
Áttekintés
- Nemdohányzó
- Wi-Fi
- Parkoló
- Concierge-szolgálat
- Háziállat engedélyezett
- Biztonsági szolgálat
- Kandalló
Étkezés és italfogyasztás
- Piknik terület/Kempingasztalok
Tevékenységek és relaxáció
- Kültéri úszómedence
- Napozóágyak
- Napozóterasz
- Kert
Szolgáltatások
- Reptéri transzfer felár ellenében
Szoba felszereltsége
- Légkondicionálás
- Hangszigetelt ablakok
- Terasz
- Tea és kávéfőző
- Étkezőasztal
- LCD TV
Fontos megjegyzés
Gyakran Ismételt Kérdések
- ❓
A Casa Calendula - Paramita Bom biztosít internet-hozzáférést?
Igen, a Casa Calendula - Paramita Bom Wi-Fi-t kínál. - ❓
Milyen nevezetességeket érdemes megnézni, amíg a Casa Calendula - Paramita Bom területén tartózkodunk?
Paraty nevezetességei közé tartozik az Estrada Real és a Toboggan waterfall and Tarzan Pit, amelyek 3 km-re, illetve 2 km-re találhatók a Casa Calendula - Paramita Bom területétől. Ezenkívül a Cachoeira da Pedra Branca (3,1 km) szintén ajánlott a látogatásra. - ❓
Van kert a Casa Calendula - Paramita Bom területén?
A Casa Calendula - Paramita Bom gyönyörű kerttel büszkélkedhet, ahol a látogatók élvezhetik az erkélyt.